Biedronka dopasowuje się do nowej normalności – rabaty i dłuższe godziny pracy sklepów

0 160
62 / 100

Sieci handlowe szybko nauczyły się dostosowywać do nowych norm i wytycznych w dobie pandemii. Nie inaczej jest teraz, kiedy obostrzenia ponownie zagościły w naszym życiu. Biedronka powraca do akcji „Platynowe rabaty”.

Jak informuje businessinsider.com.pl, sieć będzie oferować specjalne zniżki dla seniorów w godzinach, kiedy tylko oni mogą robić zakupy, czyli miedzy 10 a 12. Przypomnijmy, że dotyczy to osób, które ukończyły 60. rok życia. Godziny dla seniorów wchodzą ponownie w życie 15 października.

Nie da się jednak ukryć, że osoby starsze często wolą chodzić do sklepów wczesnym rankiem. Aby zachęcić ich do korzystania z określonych godzin, a tym samym zniwelować ryzyko zakażenia, Biedronka postanowiła, że między 10 a 12 zaoferuje osobom starszym atrakcyjne rabaty. Zniżki mogą sięgnąć nawet powyżej 30% i zostaną nimi objęte produkty spożywcze oraz chemiczne. Oczywiście nie wszystkie – jednak oferta wybranych ma być bogata.

Produkty zostały starannie wyselekcjonowane na podstawie analizy zakupów, które robią osoby po 60. roku życia. Warto zaznaczyć, że na razie oferta będzie obowiązywać tylko w czwartki i piątki; dodatkowo trzeba posiadać kartę „Moja Biedronka”.

– Chcemy wspomóc akcję wprowadzenia godzin dla seniorów i sprawić, by seniorzy korzystali z naszych sklepów w tych godzinach dla swojego bezpieczeństwa i wygody – mówią przedstawiciele sieci.

To jednak nie wszystko. Największa sieć dyskontów w Polsce postanowiła ponownie wydłużyć czas pracy. Teraz w Biedronce zrobimy zakupy do 23, 23.30, a nawet i przez całą dobę. Aby sprawdzić, który sklep oferuje zakupy na okrągło, należy sprawdzić to na stronie internetowej sieci.

Źródło: businessinsider.com.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.